Witamy w Przedszkolu Tęcza

Nauka i zabawa
dla Twojego dziecka

Placówka Wadowice

Zapraszamy do naszej placówki zlokalizowanej w Wadowicach przy ulicy Wojska Polskiego 17.

Placówka Zator

Zapraszamy do naszej placówki zlokalizowanej w Zatorze przy ulicy Jana Pawła II 11.

Żłobek Wadowice

Zapraszamy do naszego żłobka zlokalizowanego w Wadowicach przy ulicy Batorego 8.

Witamy w Przedszkolu Tęcza

Niepubliczne Przedszkole Tęcza to  nowoczesna placówka, dzięki której zadbasz o właściwy rozwój swojego dziecka  i zagwarantujesz mu możliwość poznawania świata poprzez działanie i doświadczanie.

Założycielkami przedszkola są Krystyna Głąb i Lidia Wilk.

Dzieci

Nauczycieli

Grup

Absolwentów

Przykładowe Sale

Cześć! To my- roztańczone Motylki. Większość z nas skończyła już 5 lat – jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu.

Wiek: 5 - 6 lat

Bajkowe Skrzaty” to zerówkowe chwaty. Swoje miejsce w Europie mamy, gdzie poprzez naukę i zabawę świat zdobywamy

Wiek: 5 - 6 lat

Dlaczego właśnie my?

Przedszkole powstało w 2010 roku z marzeń o najwyższej jakości edukacji przedszkolnej.

Nasza maksyma to: “Szczęśliwe dzieci, zadowoleni rodzice.”

Wyróżnia nas:

Wykwalifikowana kadra (w tym logopeda oraz pedagog) wykorzystująca innowacyjne metody pracy z dziećmi

Nowoczesny budynek z klimatyzacją, wideodomofonem oraz własnym placem zabaw.

Pikniki integracyjne, imprezy okolicznościowe, wycieczki i wyjścia tematyczne oraz dodatkowe zajęcia

Kangurki – pomysł dnia, piątek

Tęczowi Odkrywcy- pomysł dnia piątek 16.04.2021