Witamy w Przedszkolu Tęcza

Nauka i zabawa
dla Twojego dziecka

Placówka Wadowice

Zapraszamy do naszej placówki zlokalizowanej w Wadowicach przy ulicy Wojska Polskiego 17.

Placówka Zator

Zapraszamy do naszej placówki zlokalizowanej w Zatorze przy ulicy Jana Pawła II 11.

Żłobek Wadowice

Zapraszamy do naszego żłobka zlokalizowanego w Wadowicach przy ulicy Batorego 8.

Witamy w Niepublicznym Przedszkolu Tęcza w Zatorze.

Niepubliczne Przedszkole “Tęcza” w Zatorze tworzy zespół wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, pełnych pasji i optymizmu, dla których praca z dziećmi to ogromna satysfakcja. Nasi nauczyciele to osoby posiadające dużą wiedzę w zakresie edukacji przedszkolnej, wykorzystujący ją w codziennej pracy z przedszkolakami. Dzieci mają możliwość uzyskiwania wielospecjalistycznego wsparcia ( logopeda, pedagog) i jednocześnie ćwiczenia nabywanych umiejętności w naturalnych sytuacjach w kontakcie z rówieśnikami. Ponadto oferujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych tj. angielski , karate, język niemiecki, dziecięcy uniwersytet matematyczny, warsztaty muzyczno-taneczne, ceramika, kodowanie.

Dzieci

Nauczycieli

Grup

Nasze grupy

Chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych, muzycznych i sensoplastycznych. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych.

Wiek: 3 - 4 lat

Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza.

Wiek: od 2,5 roku

Dlaczego właśnie my?

Pierwsze przedszkole powstało w Wadowicach,  z marzeń o najwyższej jakości edukacji przedszkolnej. Przedszkola Tęcza w Zatorze z oddziałem integracyjnym powstało w 2017 roku i  jest kontynuacją rozpoczętej w 2010 roku działalności.

Wyróżnia nas:

wykwalifikowana kadra ( w tym logopeda, pedagog specjalny, terapeuta ) wykorzystująca innowacyjne metody pracy z dziećmi

nowoczesny, przestronny, jasny lokal z bezpośrednim wyjściem na teren rekreacyjny

pikniki integracyjne, imprezy okolicznościowe, wycieczki i wyjścia tematyczne oraz zajęcia dodatkowe:
- karate,
- rytmika,