Szanowni Rodzice,

jesteśmy bardzo wdzięczne za to, że powierzyliście swoje pociechy pod naszą opiekę. Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie, zwłaszcza w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Mamy nadzieję, że w trakcie ogólnopolskiej kwarantanny, wraz z pomocą naszych „tęczowych Cioć” spędziliście miło i aktywnie czas ze swoimi dziećmi.

Obserwując i analizując dotychczasowy rozwój sytuacji, liczymy na to, że wkrótce będziemy mogli znowu wszyscy razem spotkać się w naszym przedszkolu i świetnie się bawić.

W dobie światowej pandemii wszystko i wszyscy przenieśli swoje działania i życie do sieci. Przedszkole to nie tylko instytucja, to druga rodzina dla dzieci. Jednakże jest to też firma, której działania jeśli Państwo doceniacie, potrzebuje Waszego wsparcia. Jeżeli jesteście zadowoleni z jakości usług jakie świadczymy i Wasze pociechy również dobrze czują się w „Tęczy” prosimy o polubienie facebookowego profilu przedszkola i wystawienie bardzo cennej dla nas opinii.

Z góy dziękujęmy za każde wsparcie!😉