„Tęcza” to wspaniałe przedszkole powstałe z marzeń o najwyższej jakości edukacji, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę i specjalistyczną opiekę.
U nas nie ma czasu na nudę – życie przedszkolaka jest pełne zajęć, zabawy i radości. Wspólnie gościmy rodziców i dziadków na zajęciach i świętach okolicznościowych.

Oferujemy bardzo ciekawy program zajęć tematycznych z elementami pedagogiki waldorfskiej i Montessori. Nasze dzieci w sposób twórczy poznają otaczający je świat, uczestniczą w wycieczkach, spotkaniach z ciekawymi ludźmi, oglądają przedstawienia artystyczne, same przygotowują liczne występy.

Co nas wyróżnia ?

– Godziny pracy od 6. 30 do 17. 30.
– Wykwalifikowana i kompetentna kadra pedagogiczna – pełna wiedzy, pasji, troski i kreatywności.
– Autorskie programy m. in. nauki języka angielskiego i niemieckiego.
– Zajęcia dodatkowe – dbałość o wszechstronny rozwój uzdolnień i zainteresowań dzieci ( język niemiecki, karate, warsztaty muzyczne, ceramika, sensoplastyka,)
– Wycieczki, imprezy okolicznościowe.
– Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci – wideo domofon, oczyszczacze powietrza w salach dydaktycznych.
– Opieka specjalistów – logopeda, pedagog, psycholog.
– Systematyczne monitorowanie i wspomaganie rozwoju dzieci.
– Nowoczesny budynek, przestronne sale dydaktyczne przygotowane do pracy z dziećmi, zaaranżowane w miły, przytulny sposób, profesjonalnie zagospodarowane w pomoce dydaktyczne i zabawki.
– Bezpieczny interaktywny plac zabaw, sala gimnastyczna.
– Jesteśmy polecani przez zadowolonych rodziców, a to jest dla nas namacalny dowód na to, że nasze przedszkole to naprawdę świetne miejsce dla Dzieci.
– Nasi Absolwenci są doskonale przygotowani do podjęcia nauki w dowolnie wybranej szkole.
– Świetna lokalizacja z dogodnym dojazdem, duży parking, TO W RAMACH CZESNEGO

Dla chętnych organizujemy: