Dzień dobry Odkrywcy i Kangurki  🙂

 

Mamy dzisiaj wyjątkowy dzień – ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO!

To w tym dniu podsumujemy cały rok naszej wspólnej przygody – od rozpoczęcia roku przedszkolnego – 2 września po dzień dzisiejszy – 26 czerwca. Ten rok jak poprzednie nasze wspólne dwa lata był niesamowity i zupełnie inny niż dotąd. Spędziliśmy czas razem w naszych salach, na placu zabaw, spacerach, wycieczkach, imprezach okolicznościowych oraz na odległość. Pozostając w domach, byliśmy w stałym kontakcie, „spotykając” się TUTAJ w wirtualnym przedszkolu.

Jesteśmy z was bardzo dumne!

Codziennie świetnie się bawiliśmy i uczyliśmy nowych rzeczy, poznawaliśmy świat wokół nas. Odbyliśmy wspólnie wyprawę, podczas której dowiedzieliśmy się o sobie dużo ciekawych rzeczy, a to wszystko dzięki waszym chęciom, staraniom i zaangażowaniu.

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane zdjęcia, filmy i pozdrowienia.

Przygotowałyśmy dla was dyplomy, WSZYSCY na nie bardzo zasłużyliście.

 

GRATULUJEMY! Przesyłamy moc uścisków i buziaków.

 

W tym miejscu chciałybyśmy również podziękować waszym Rodzicom za jakże ogromny wkład pracy i zaangażowanie w życie przedszkola oraz grupy. Dziękujemy !!!

 

Jeszcze raz dziękujemy WAM za to, że jesteście z nami. Wszyscy zasługujecie na wymarzony odpoczynek- WAKACJE!

 

Do zobaczenia w PRZEDSZKOLU TĘCZA! Czekamy na was! 🙂

 

Wasze CIOCIE:

Odkrywcy: Ania, Maja, Kasia

Kangurki: Kasia, Ania, Ewelina